(TIP/Foto: facebook)
Visoko u žalosti zbog smrti 28-godišnjeg Memsuda koji se utopio u Ulcinju

Visoko je u žalosti nakon što se 28-godišnji Visočanin Memsud Bešlić utopio u Ulcinju.
Prijatelji i radne kolege opraštaju se od njega putem društvenih mreža. Navode kako je Bešlić bio uzoran i vrijedan mladić. Radio je u špediterskoj firmi Transport Hajdarević.
U Ulcinju je bio na godišnjem odmoru koji je nažalost završio kobno. Kako je ranije informisao crnogorski porta Ulcinj.info, tragedija se dogodila zbog jakih struja mora. I pored brze intervencije spasilaca na plaži i Hitne pomoći, mladiću nije bilo spasa, objavila je N1.
Bešlić je živio u visočkom naselju B Mahala.
“Dragi naš kolega, iznenada i prerano si nas napustio… Ostavio si tugu i prazninu , ali ponosni smo sto si bio dio našeg kolektiva. Da ti Allah dž.s. podari lijepi Džennet”, napisale su njegove koleg iz kompanije.







Bolnice i škole su kantonalni nivo, druže. Mani se demagogije tipa “samo da se omladina zaposli”.