Pa dokle više..koliko se je ministrica ugradila..
Tragedija na Elbrusu: Svih pet poginulih bh. planinara u Rusiji su iz Zenice

Svih pet poginulih bosanskohercegovačkih planinara, koji su krenuli u osvajanje Elbrusa, najvišeg vrha Rusije, su iz Zenice – potvrdio je Feni načelnik Gorske službe spašavanja Zenica Kenan Hristanović.
Hristanović bi, da nije zadobio povredu koljena, vjerovatno, također bio član ove ekspedicije.
– Mogu vam samo potvrditi da su svi poginuli iz Zenice – dvoje članova GSS Zenica i troje članova Planinarskog društva Vedro.
Samo su se uspjeli spasiti Haris Adilović i Kemal Vidimlić – kaže Hristanović, koji je dodao kako je tragične vijesti dobio još jučer, te da ne može saopćiti imena poginulih.
Od tada je u kontaktu s Ministarstvom vanjskih poslova Bosne i Hercegovine.
Prema pisanju ruskih medija, jučer se naglo pogoršalo vrijeme, nakon čega je dvjema osobama pozlilo, dok se za četiri osobe tragalo.
(TIP/Izvor: Fena)







Ostavite komentar
Vaša email adresa neće biti objavljena
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.