Zijad Rifatbegovic
 

Teške riječi će završiti na sudu: Nešić odgovorio Helezu koji je izjavio da “poteže bijelo”

23.09.2023 11:47
 

Zukan Helez, ministar odbrane BiH gostovao je na Face televiziji i u svom je gostovanju komentarisao političku situaciju. Helez je u svom izlaganju govorio o Miloradu Dodiku i Nenadu Nešiću.

“Dodik je dogovarao bijeg iz BiH, stojim pri tome!” kazao je Helez.

Za ministra sigurnosti BiH Nešića kazao je: “Nešić koliko potegne bijelog, tako i reaguje! Treba mi logoped kad pričam s njim!”.

Nenad Nešić nakon skandalozne izjave Heleza najavo je da će tužiti kolegu iz Vijeće ministara BiH, prenosi N1.

“Svakakvih sam ljudi u životu sreo, ali nekog poput Zukana Heleza nikada. Sve svoje navode imat će priliku da dokaže na sudu. U napadu bijesa koji je sinoć imao, sem gnusnih laži, priznao je da je za strane obavještajne službe plasirao priču o Dodikovom bijegu, pa pozivam nadležne institucije da se tim pozabave jer je riječ o ozbiljnom krivičnom djelu iz KZ BiH”, poručio je Nešić u objavi na mreži X.

(TIP/Foto: Avaz.ba)

Morate biti prijavljeni kako bi mogli komentarisati Prijava

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.