Prvi čovjek tuzlanskog kluba i član Izvršnog odbora FSBiH Azmir Husić na ovaj način ispunio obećanje koje je dao pred revan-susret drugog pretkola Konferencijske lige protiv AEK-a.
Domaćin kojeg su predstavljati predsjednik Šemsudin Hasić i sportski direktor Džemil Šoše premijerligašu iz Tuzle revanširali su se prigodnim poklonom, kojeg je primio Almir Husić.
Inače, na uramljenom dresu Veleža sa potpisima igrača ispisano piše Husić, prezime predsjednik Tuzla Cityja, prenosi Faktor.ba.
(TIP)








Čudna potreba za reklamom, ako je već naravila karijeru vani. Ili moźda nije, nego prodaje maglu?