Sedamnaestogodišnjak se utopio u Boračkom jezeru kod Konjica

Jedna osoba utopila se u Boračkom jezeru kod Konjica jutros oko 11.30 sati. Ovu informaciju za N1 potvrdili su u Operativnom centru PU Konjic.
“Odmah su po dojavi policijske patrole i ekipa Hitne pomoći poslane na mjesto događaja. Tijelo je izvučeno u 11:50 sati, bio je i pokušaj reanimacije tijela, međutim, nažalost bezuspješno”, naveli su iz PU Konjic.
Kazali su da se utopio mladić inicijala F.F. (2004) iz Hadžića.
(TIP)







pa vrlo jednostavo treba neđe da se stoka kupa