Pa eto, ti si spao da se raspravljas sa anonimusima na internetu. p.s. nista nisi osporio, izuzev sto mislis da…
Teretni vlak u Zagrebu izletio s tračnica i udario u jumbo plakat

U zagrebačkom naselju Gajnice u subotu je teretni vlak iskliznuo iz tračnica. Vlak je završio izvan kolosijeka i udario u konstrukciju jumbo plakata, petnaestak metara od pothodnika, javlja HRT.
Prema riječima očevidaca, da je vlak vozio većom brzinom, mogao je završiti u podvožnjaku kojim svaki dan prolaze pješaci i automobili. Time je, smatraju svjedoci, izbjegnuta moguća tragedija.
Ozlijeđenih nije bilo, a očevid je u tijeku.
(TIP/Izvor: Fena/Foto: Fena/HRT)







Ostavite komentar
Vaša email adresa neće biti objavljena
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.