Milorad Dodik se sam prijavio Tužilaštvu BiH
Član Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik danas se sam prijavio Tužilaštvu BiH, saznaje Srna.
Dodik je potvrdio ovoj novinskoj agenciji da je to uradio sam “da tako rastereti Bošnjake koji bi mogli biti izloženi pritisku i zahtjevima svojih političkih vođa da protiv njega podnesu krivičnu prijavu”.
– Da ne bi bilo pregrijanih emocija i niskih strasti iz sarajevske zagušljive političke kuhinje u kojoj se prema Srbima svakodnevno proizvodi mržnja, odlučio sam da se sam prijavim – izjavio je Dodik.
(TIP/Izvor: Srna/Foto: Anadolija)







hoćel biti kaki para za halispahiće, eno opet se javio, trazi para, valja zenu jasnu, ajasa itd., izdržavat