Dinamo iz Zagreba u trećem kolu kvalifikacija UEFA Lige prvaka

Fudbaleri Dinama iz Zagreba plasirali su se u treće kolo kvalifikacija UEFA Lige prvaka, javlja Anadolu Agency (AA).
Popularni ”Modri” večeras su u revanš meču drugog kola na GSP stadionu u Nikoziji po drugi put u sedam dana pobijedili ekipu Omonia sa Kipra. Slavili su 1:0 pogotkom Luke Menala, povremenog reprezentativca Bosne i Hercegovine, u 79. minutu utakmice.
U prvom susretu u Zagrebu bilo je 2:0 za Dinamo.
U trećem kolu hrvatski prvak igrat će protiv poljske Legije koja je večeras eliminisala estonsku Floru, ukupnim rezultatom 3:1 (prvi meč u Varšavi 2:1, danas u Talinu 1:0).
(TIP/Izvor: Anadolija)







Fu-do, Do-fu etc. sasvim je isti kukavički konspirativni nick-name za sve silne maskirane pizdune, bez akademskog libida, javnih mreža. Ali,…