Juventus nakon ispadanja iz Lige prvaka ide u remont momčadi

Juventus je u uzvratnoj utakmici Lige prvaka nakon produžetka pobijedio Porto 3:2, ali je ispao zbog manjeg broja golova u gostima.
Talijanski prvak prije tri godine doveo je Cristiana Ronalda kako bi pokušao osvojiti Ligu prvaka, a sa slavnim Portugalcem u tri sezone nije došao ni do polufinala. Ronaldo je u tri sezone u Juventusu zabio ukupno 14 golova u Ligi prvaka, jedan manje nego što je zabio u posljednjoj godini u Realu u Ligi prvaka. Osim toga, Juventus je do njegova dolaska u posljednjih desetak godina dvaput igrao finale Lige prvaka, a s najskupljim igračem u klupskoj povijesti nije došao dalje od četvrtfinala.
Još se ne zna kakva je budućnost 36-godišnjeg Ronalda u Juventusu. Talijanski novinar Fabrizio Romano javlja da će se o tome uskoro u klubu raspravljati. Ronaldu ugovor s Juventusom traje do kraja sezone 2021/22.
Zna se oko koga će se graditi nova momčad
Romano navodi i da Juventus ide u remont momčadi te da će Weston McKennie (22 godine), Federico Chiesa (23), Matthijs De Ligt (21) i Wojciech Szczesny (30) biti igrači oko kojih će se graditi novi Juventus.
Izvjesno je da će klub napustiti Aaron Ramsey koji se nije pokazao kao pojačanje, a trener Pirlo već je objavio da ostaje na klupi i da nema namjeru povući se nakon rezultatskog neuspjeha u Ligi prvaka, piše Index.hr.
(TIP/Foto: Pixabay)
Šuplja, seljačka priča. Hvalimo se malo, klinika iz slobodarskih Bašigovaca.