Pa gdje ti živiš čovječe? Koje sposobnosti i vještine imaju ovi koji dolaze na funkcije? Ja ću ti reći: NIKAKVE.…
Sarajevo: Zbog nasilja u porodici uhapšen policajac

Pripadnik Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo uhapšen je u četvrtak zbog nasilja u porodici, potvrđeno je iz MUP-a KS.
“S obzirom na činjenicu da je riječ o krivičnom djelu s prioritetom zaštite žrtve, druge informacije nećemo saopštavati”, kazala je portparolka MUP KS Mersiha Novalić.
Hapšenje je izvršeno po nalogu tužioca Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.
(TIP/Izvor: bhrt.ba/Foto: Ilustracija)







Ostavite komentar
Vaša email adresa neće biti objavljena
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.