Tuzla: U petak komemoracija i dženaza tragično nastradalom policajcu Samiru Mustafiću

Uprava policije MUP-a TK obavještava javnost da će u petak, 29.08.2025. godine sa početkom u 11 sati, u Narodnom pozorištu Tuzla biti održana komemoracija policijskom službeniku Samiru Mustafiću koji je 27.03.2025.godine hrabrim činom i nesebičnim zalaganjem prilikom izvršavanja službenih poslova i zadataka izgubio život.

Protokol:

11  sati –  Komemoracija u Narodnom pozorištu Tuzla,

14 do 15:30 sati – Komemorativni centar Tuzla, naselje Kojšino, izjave saučešća porodici, prigodan govor, formiranje i polazak  organizovane kolone prema naselju Kiseljak

16:30 sati – Dženaza i ukop u naselju Kiseljak, mezarje Ševar

Takođe, obavještavaju javnost, da će u toku komemoracije u holu Narodnog pozorišta u Tuzli biti otvorena  knjiga žalosti, nakon čega će biti prenesena u sjedište zgrade MUP TK-a (gdje ostaje otvorena od 30.8. do 5.9.2025.godine).

˝Pozivamo vas da svi zajedno odamo počast našem hrabrom kolegi i prijatelju Samiru Mustafiću˝, saopćili su iz Uprave policije MUP-a TK.

Podsjećamo, gradonačelnik Tuzle, dr. sc. Zijad Lugavić, donio je Odluku o proglašenju Dana žalosti na području grada Tuzle 29.8.2025. godine.

(TIP)

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena        

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.