Vandali uništili spomenik Žrtvama fašističkog terora u Tuzli

Aktuelno

Za sada nepoznata osoba ili više njih je uništilo spomenik Žrtvama fašističkog terora u Tuzli, protiv kojeg je podnesena krivična prijava, objavio je gradonačelnik Tuzle, Zijad Lugavić na svom službenom facebook profilu.

Lugavić je poručio građanima: ˝Dragi moji čuvajmo naše spomenike, njegujmo spomeničku kulturu, prenosimo istinu i borimo se za pravdu. Već izdat nalog za izradu novih ploča˝.

(TIP)

Komentar

  • Role
    30.05.2024.

    Otpala sama, kakvi vandali.

Komentari su zatvoreni.