Hurtić jednako mafija. Snašo se,nije jedini
Dragana iz BiH bježala od požara i poginula? Porodica dala DNK uzorke, muž stigao u Hrvatsku

Dragana Antešević (34) iz Kotor Varoši u BiH nestala je tokom velikog požara na omiškom području, gdje je radila kao sezonska radnica. Njen nestanak zabilježen je 13. avgusta u mjestu Stanići, a vjeruje se da je njeno tijelo pronađeno mrtvo nakon stravičnog požara.
Okolnosti nestanka
Prema informacijama koje su se pojavile u javnosti, Antešević je bila u automobilu s još dvije osobe tokom bijega od vatre koja je zahvatila to područje. U jednom trenutku udaljila se od vozila i otad nije viđena. Jedna od osoba iz automobila, prema dosadašnjim podacima, teško je ozlijeđena.
Porodica dostavila uzorke DNK
Njena porodica odmah je stupila u kontakt s nadležnim službama u Hrvatskoj. Dostavili su uzorke DNK, a suprug Dragane Antešević otputovao je u Hrvatsku kako bi na licu mjesta pratio situaciju i pokušao saznati što se dogodilo.
Intenzivna potraga na terenu
U potragu su jučer bili uključeni policija i pripadnici Hrvatske gorske službe spašavanja (HGSS), koji su detaljno pretraživali područje gdje je žena posljednji put viđena. Policija je objavila njenu fotografiju i osobne podatke te je uputila poziv građanima da jave sve informacije koje bi mogle pomoći u pronalasku.
U međuvremenu je na požarištu kod Omiša nađeno tijelo za koje se vjeruje da pripada nestaloj Dragani Antešević, piše Index.hr.
(TIP)







Ostavite komentar
Vaša email adresa neće biti objavljena
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.