Nas je i bog izgleda zaobišao, kao slijepo crijevo smo. Biće za 100 god
Završena velika nagradna igra Binga ‘Bodrimo naše’, poznati dobitnici glavnih nagrada!

Više od 300.000 pristiglih poruka i učešće građana iz više od 70 gradova i mjesta širom Bosne i Hercegovine, rezime je nagradne igre Binga „Bodrimo naše“, koja je uspješno privedena kraju.
Nastup fudbalske reprezentacije BiH na Svjetskom prvenstvu izazvao je nezapamćenu euforiju, a kompanija Bingo je kroz svoju aktivaciju od 1. juna do 19. jula, navijačima omogućila dodatni razlog za radovanje. Uz odlične cijene, bogat asortiman i široku ponudu prilagođenu navijačkom ljetu, kupci su pored dobre kupovine dobili i priliku da osvoje izuzetno vrijedne nagrade.
Nakon zvanične provjere validnosti računa, glavnom nagradom, automobilom Cupra Formentor nagrađeni su Aida Marušić iz Zenice i Tanja Vrućinić iz Banja Luke.
U jednoj od najmasovnijih aktivacija na našem tržištu, realizirano je i šest sedmičnih izvlačenja u kojima je Bingo obradovao 90 sretnih dobitnika vrijednim uređajima PlayStation i televizora, kao i bogatim paketima proizvoda. Kompletan spisak svih dobitnika s detaljnim informacijama o preuzimanju nagrada, dostupan je na zvaničnoj web stranici kompanije.
Bingo se zahvaljuje svim učesnicima na povjerenju i najavljuje nove pogodnosti i projekte za svoje kupce u narednom periodu.
(TIP)







4 komentara
Zola
23.07.2026.Od 90 nagrada 3 najjeftinije su završile u Tuzli. Svaka čast za “kralja” dobrih cijena.
tht
23.07.2026.stas, niste imali sreće
zlatan atlic
24.07.2026.Sada ucestvovao i NIKADA VISE,kupac ostajem ali ucesce u ovakvim lakrdijama me vise ne interesuje.
LUNE
24.07.2026.To je sve pljačka , krađa i prevara kupaca !!!
Komentari su zatvoreni.