Video: Teniser molio sudiju da prekine meč na Roland Garrosu: “Us**t ću se na terenu”

Francuski teniser Arthur Gea tražio je prekid meča protiv Karena Khachanova zbog problema sa dijarejom.
Khachanov i Gea sastali su se u prvom kolu pariškog Grand Slama, a Francuzu je ovo bio prvi nastup u singlu na Grand Slam turniru u svojoj zemlji.
Sigurno je da ovaj debi neće pamtiti po lijepom.
Gea je molio sudiju da prekine meč zbog stomačnih problema koje je osjetio.
Govorio je da mora otići u toalet jer bi se, u suprotnom, moglo dogoditi nešto što niko ne želi da vidi.
Ipak, meč nije bio prekinut, a Khachanov je na kraju slavio rezultatom 6:3, 7:6(3), 6:0.
(TIP/Izvor: N1/Foto: X)







Hocel biti koja marka za gUziju Halispahića, i njegove... veli, ide u penziju, a nista nije stvorio, sada nesto hefta…