Kompanija Babilon  d.o.o. Tuzla nastavila širenje poslovanja u Bosni i Hercegovini: Preuzeli objekt kompanije MMN-MAG u Banja Luci

Aktuelno

Kompanija Babilon  d.o.o. Tuzla nastavila je širenje poslovanja u Bosni i Hercegovini preuzimanjem objekta kompanije MMN-MAG u Banja Luci, čime je napravljen još jedan značajan korak u jačanju poslovne mreže i dugoročnog prisustva na ovom tržištu.

Iako je poslovanje na području Banja Luke pokrenuto prije svega nekoliko mjeseci, ostvareni rezultati i pozitivni tržišni pokazatelji otvorili su prostor za nova ulaganja i dalje širenje kapaciteta kompanije.

Kupovina objekta dolazi kao dio šire razvojne strategije Babilona usmjerene na stabilan rast, unapređenje poslovne infrastrukture i jačanje pozicije kompanije na tržištu Bosne i Hercegovine.

Iz kompanije ističu kako Banja Luku vide kao važan poslovni centar s izraženim potencijalom za razvoj, zbog čega će fokus i u narednom periodu biti usmjeren na nove investicije, modernizaciju poslovanja i širenje operativnih kapaciteta.

Ovim potezom Babilon nastavlja graditi prepoznatljivo prisustvo na domaćem tržištu, potvrđujući opredijeljenost ka dugoročnom razvoju i kontinuiranom investiranju u Bosni i Hercegovini.

(TIP/Promo/Foto: Arhiva)