Nema BiH uspješne naučnike, već u ovom slučaju V. Britanija. Zašto insistirate, baš me zanima? Da li ti “naučnici” sami…
FSBiH dobio jednu od najvećih kazni ikada

Svjetska fudbalska federacija (FIFA) kaznila je Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine sa 201.000 švicarskih franaka.
Ovo je jedna od najvećih kaznih ikada za krovnu kuću bh. fudbala, a odnosi se na mečeve kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo protiv Rumunije u Zenici (60.000 franaka) i Austrije u Beču (141.000 franaka), piše portal reprezentacija.ba.
“Neprimjereno ponašanje ekipe, diskriminacija i rasističko vrijeđanje, red i sigurnost na utakmici, paljenje pirotehničkih sredstava ili drugih predmeta, izazivanje nereda tokom intoniranja nacionalnih himni, nedostatak reda ili discipline u ili oko stadiona”, navodi se u obrazloženju FIFA-e za prekršaje na susretu BiH – Rumunija koji se igrao 15. novembra prošle godine.
Naš Savez je još gore prošao za dešavanja na meču u Beču protiv Austrije. Kazna od 141.000 franaka odnosi se na sljedeće:
“Red i sigurnost na utakmici, paljenje pirotehničkih sredstava ili drugih predmeta”.
(TIP/Izvor: federalna.ba/Foto: NS BiH)







Komentar
💲 USDC Crypto Compensation Get Now ↪ telegra.ph/Blockchaincom-03-17-3?hs=d08c3158a79deba4b4575958073c1958& 💲
23.03.2026.fp5npl
Komentari su zatvoreni.