Dačić u teškom stanju, ljekari se bore za njegov život

Pulmolog Spasoje Popević izjavio je da srbijanski ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ima tešku upalu pluća i da se ljekari bore za njegov život.
“Trenutno je na mehaničkoj ventilaciji, odnosno respiratoru, dobija sve što mu je potrebno, apsolutno najbolju antibiotsku terapiju (…) Borimo se za njegov život. Teška upala pluća je u pitanju”, rekao je Popević novinarima ispred Univerzitetskog kliničkog centra Srbije.
Prema njegovim riječima, Dačić je primljen u bolnicu nešto poslije 16 sati.
Ministra je obišao i predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.
(TIP/Izvor: federalna.ba/Beta/Foto: Arhiva/FTV)







Ma, mora narod nešto jesti, a zbog marzi od 400%, Bingo je najprofitabilnija kompanija. Drzava nece da suzbije monopol, birači…