U direktnom sudaru automobila i kamiona u Srbiji – dvoje mrtvih, dječak i majka povrijeđeni

Saobraćajna nesreća dogodila se oko sedam sati na magistralnom putu kod Vreoca, saznaje RTS u Hitnoj pomoći u Lazarevcu.

Dvoje ljudi je poginulo, a desetogodišnji dečak i majka teško su povrijeđeni.

Povrijeđeni su prevezeni na reanimaciju Urgentnog centra i u stabilnom su stanju. Kako RTS saznaje, dijete je na dijagnostici, a majka je prebačena u operacionu salu.

Do nesreće je došlo u direktnom sudaru putničkog vozila i teretnog kamiona.

Saobraćaj je obustavljen u oba smjera.

Uzrok nesreće biće poznat nakon istrage i tehničkog pregleda vozila.

(TIP/Izvor: federalna.ba/Foto: RTS)

Ostavite komentar

Vaša email adresa neće biti objavljena        

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.