Dvije osobe poginule u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Doboja

Dvije osobe poginule su u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Rudanka kod Doboja, potvrdio je za medije Aleksandar Vuković, portparol Policijske stanice Doboj.
– Policiji je saobraćajna nesreća prijavljena u nedjelju u 20.55 sati. Još nemamo zvaničnu informaciju kako je došlo do nesreće, ali se najvjerovatnije radi o slijetanju vozila – kazao je Vuković.
(TIP/Foto: N1/Ilustracija)







500 ljudi je umrlo..1000 osoba su dizale kredite da bi iznajmili stan u Sa Ze.mostaru itd...ponosni smo Na drzavu Bih....tuzilastvo…