Video/Foto: Delegacija Ambasade SAD-a posjetila Univerzitet u Tuzli

Društvo

Delegacija Ambasade Sjedinjenih Američkih Država posjetila je Univerzitet u Tuzli, gdje je održan sastanak s rektorom i prorektorima Univerziteta.

Rektor Univerziteta u Tuzli prof. dr. Amir Karić istakao je značaj ove posjete koja će unaprijediti saradnju Univerziteta u Tuzli i američkih univerziteta.

Pored predstavnika američke ambasade i Univerziteta, sastanku je prisustvovao i ministar obrazovanja i nauke Tuzlanskog kantona, dr. sc. Ahmed Omerović, što je doprinijelo razmjeni mišljenja o unapređenju saradnje u oblasti visokog obrazovanja i naučno-istraživačkog rada.

(TIP)

Komentar

  • Alienist
    25.09.2025.

    Jesu li se zgrozili?

Komentari su zatvoreni.