Janković: ‘Atmosfera u timu je odlična, odradili smo kvalitetne pripreme’

Na stadionu Tušanj u petak je održana konferencija za medije povodom početka sezone u Prvoj ligi Federacije BiH i utakmice 1. kola protiv ekipe FK Tuzla City.
Medijima su se obratili šef stručnog štaba Igor Janković i fudbaler Adnan Šećerović.
Janković je istakao da je pred ekipom bio turbulentan pripremni period, s obzirom na veliki broj novih igrača i potrebu da se u kratkom vremenu formira homogena ekipa: „Atmosfera u timu je odlična, odradili smo kvalitetne pripreme i vjerujem da spremno dočekujemo početak prvenstva. Liga će biti izuzetno zahtjevna i ujednačena, ali vjerujem u svoje igrače i siguran sam da ćemo pružiti dobru igru i osvojiti bodove na Tušnju.“
Šećerović je naglasio važnost podrške s tribina: „Pripremni period smo odradili na visokom nivou i puni smo optimizma pred sutrašnji duel. Atmosfera u svlačionici je sjajna i svi jedva čekamo izlazak na teren. Pozivam sve navijače Slobode da dođu u što većem broju i budu naš 12. igrač, a mi ćemo dati sve od sebe da ih obradujemo pobjedom.“
Utakmica 1. kola Prve lige FBiH između FK Sloboda Tuzla i FK Tuzla City igra se u subotu, 23. augusta, sa početkom u 19:00 sati na stadionu Tušanj.
(TIP/Izvor: FK Sloboda Tuzla)
Cestitam!