Ko da vrši istragu? Inspektori koje su zaposlili Naser Orić i Mandžo...a takvih je 70 posto u MUP tk..samo su…
Teško ubistvo kod Bjelovara: Rafalom ubio mladića jer mu je ‘oteo’ djevojku

U Bereku u Hrvatskoj se sinoć desilo ubistvo. Automatskom puškom ubijen je mlađi muškarac.
Kako prenosi Moj Portal, Berek i okolina puni su policije i vojske. Počinitelj zločina je uhapšen.
Kod groblja su do jutra bili prisutni hitna pomoć, tri policijska kombija, a tu je bilo i pedesetak policajaca s puškama.
“Policija je noćas oko 22:37 sati zaprimila dojavu da muškarac u mjestu Berek puca iz vatrenog oružja, te da je jedna osoba ubijena. Zbog sumnje na nasilnu smrt, na mjestu događaja uviđajem rukovodi dežurna tužiteljica Županijskog tužilaštva u Bjelovaru u saradnji s policijom, a više informacija biće poznato nakon završetka uviđaja koji je trenutno u toku”, saopćila je policija.
Ubicu je uhvatila Antiteroristilčka jedinica Lučko.
Susjed: “Ubio je mladića jer mu je ‘oteo’ djevojku”
MojPortal piše kako su Berek i okolica puni su policije i drugih službi te kako je navodni motiv ubistva ljubomora.
(TIP/Foto: Slavica Trgovac Martan/Moj Portal)
Ostavite komentar
Vaša email adresa neće biti objavljena
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.