Poginuo motociklista u blizini Tuzle

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u petak oko 15: 30 sati na regionalnom putu R 470, Tuzla – Dubrave Donje, u naselju Orašje, smrtno je stradao motorista.
˝PS Zapad/PU Tuzla, prijavljeno je oko 15;30 sati da se na regionalnom putu R 470, Tuzla – Dubrave Donje, u naselju Orašje dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovali teretno motorno vozilo, putničko motorno vozilo i motocikl. Na mjesto događaja upućeni su vozila SHMP Doma zdravlja Tuzla i policijski službenici PS Zapad. Prilikom nezgode smrtno je stradao vozač motocikla, čiju smrt je na mjestu događaja potvrdio ljekar mrtvozornik JZU Dom zdravlja Tuzla. Prema preliminarnim izvještajima povrijeđeno je još jedno lice, koje je prevezeno u JZU UKC Tuzla˝. saopćeno je iz Uprave policije MUP-a TK.
U toku je obezbijeđenje mjesta događaja i formiranje uviđajne ekipe OKP PU Tuzla, koja će izvršiti uviđaj. Sve dalje mjere i radnje poduzeti će se po nalogu dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona. Saobraćaj na navedenoj lokaciji je privremeno obustavljen, do okončanja uviđaja.
(TIP/Foto: FB)
Pa ne iznose svoje pare, iznose nase pare. Senadove su pare samo one koje je dao za osnivanje a i…