Sloboda savladala Gradačac u prijateljskoj utakmici

U prijateljskoj utakmici odigranoj u Mejdanu, rukometaši Slobode savladali su RK Gradačac rezultatom 26:24. Sloboda je dominirala tokom prvog poluvremena, koje su završili sa prednošću od 13:9.

U nastavku utakmice, ekipa Gradačca je pružila veći otpor i pokušala nadoknaditi zaostatak, ali se Sloboda uspješno branila i zadržala prednost do kraja susreta. Ova pobjeda je dobar pokazatelj forme ekipe Slobode pred predstojeće izazove u sezoni.

Obje ekipe su pokazale kvalitetnu igru, a utakmica je poslužila kao odlična priprema za nadolazeće takmičarske mečeve.

Najefikasniji u redovima Crveno-crnih bili su: Ombaša 7, Čolaković 6, Ivanić 4, Čolo, Rustamov i Čejović po 2, dok su po jedan gol postigli Milkunić, Lukić i Knežević.

(TIP/Foto: rksloboda.ba)