Krivaja nadigrala tuzlansku Slobodu

Pravu malu senzaciju priredili su nogometaši Krivaje iz Zavidovića u pripremnom duelu. Krivaja je ugostila novog-starog premijerligaša Slobodu iz Tuzle i slavila 2:1.

Krivaja je tek u trećem rangu bh. nogometa, pa se tome niko nije nadao, ali domaći su odigrali veoma hrabro i na kraju slavili pobjedu. Junak je sa dva pogotka bio Mirsad Šijerkić u 33. i 38. minuti. Na pauzu se tako došli sa dva gola prednosti za domaće, pa je Sloboda sigurno bila u teškoj situaciji, bez obzira što se radilo o pripremnom meču.

Krenuli su Tuzlaci otvoreno u drugi dio, te uspjeli preko Hrvanovića smanjiti u 51. minuti, ali to je bilo sve kada su golovi u pitanju na ovom meču.

– Bila je ovo prilika da oba trenera pruže priliku za što više igrača na koje će da računaju u svojim takmičenjima.

Našim sportskim prijateljima iz Tuzle se zahvaljujemo na dolasku i želimo im puno sreće u Premijer ligi BiH – naveli su iz Krivaje.

Ovo je za Krivaju bila prva pripremna utakmica, dok se Slobodi bliži početak nove sezone i sigurno će imati šta da kaže svojim izabranicima trener Zlatan Nalić.

Vidljivo je da su pojačanja potrebna, a vremena je sve manje.

(TIP/Izvor: faktor.ba)