Nizozemska posljednji polufinalista EURO 2024

Fudbaleri Nizozemske plasirali su se u polufinale Evropskog fudbalskog prvenstva koje se igra u Njemačkoj, a čije utakmice možete pratiti uživo u programima BHRT-a.

Reprezentacija Nizozemske je pobjedom nad Turskom 2:1 postala posljednji polufinalista EURO 2024.

Na stadionu u Berlinu, ekipa Turske je na poluvremenu povela 1:0, nakon čega su u drugom poluvremenu Nizozemci izjednačili, a nakon samo pet minuta i preokrenuli rezultat u svoju korist.

Reprezentacija Nizozemske će u polufinalu snage odmjeriti sa Engleskom koja je ranije večeras savladala Švajcarsku. Druga dva polufinalista su Španija i Francuska.

(TIP/Izvor: bhrt.ba/Foto: Agencija Anadolija)

1. Bravo, Safere ! Sa uvoznom strujom, uz njeme cijene, slijedi zatvaranje mnogih proizvodnih kompanija i ... " etnicko ciscenje*.