U Tuzli se zapalio autobus koji je prevozio mališane na ekskurziju

Aktuelno

Došlo je do samozapaljenja autobusa kojim su se jutros mališani iz tuzlanske Osnovne škole Brčanska Malta prevozili na ekskurziju.

“U 8:40 jutros Policijska stanica Istok zaprimila je dojavu o samozapaljenju autobusa koje se desilo u Ulici Armije Republike Bosne i Hercegovine. Na lice mjesta su izašli policijski službenici i poduzeli potrebne mjere i radnje. Nije došlo do ugrožavanja bezbjednosti drugih lica, djeca nisu bila ugrožena”, saopšteno je za N1 iz Operativnog centra MUP-a Tuzlanskog Kantona.

Radilo se o ekskurziji na koju su pošli prvačići. Šrećom, načinjena je samo materijalna šteta na vozilu.

(TIP/Foto: Crna Hronika)

Komentar

  • samo istina
    26.04.2024.

    Ovo je jezivo, kada će početi da rade inspekcije, MUP, Ministarstvo obrazovanja TK?!

Komentari su zatvoreni.