Skupština Atletskog saveza BiH: Slobodin Bakir Musić najbolji mlađi junior, Zlatanu Saračeviću priznanje Evropske atletike

Na Redovnoj izvještajnoj Skupštini Atletskog saveza Bosne i Hercegovine, održanoj danas, članovi našeg atletskog kluba istakli su se svojim izvanrednim postignućima.

Zlatan Saračević, veteran atletike, sportista stoljeća Grada Tuzla primio je priznanje od Evropske atletike za svoje dugogodišnje uspjehe i doprinos sportu, dok je mladi talenat Bakir Musić proglašen za najboljeg mlađeg juniora za 2023. godinu.

Ova priznanja su dokaz posvećenosti i truda naših atletičara koji neprestano podižu standarde i predstavljaju naš klub na najbolji mogući način. Čestitamo Zlatanu i Bakiru na ovim izuzetnim dostignućima i ponosni smo što su dio našeg kluba, navode iz AK Sloboda Tehnograd Tuzla.

(TIP)