Domu penzionera Tuzla uručeno sanitetsko vozilo

U saradnji sa Gradom Tuzla, Službom civilne zaštite Tuzla i JU Dom zdravlja Tuzla, u četvrtak je Domu penzionera Tuzla predato na korištenje jedno sanitetsko vozilo doma zdravlja.
Obzirom na to da je civilna zaštita nedavno uručila novo vozilo domu zdravlja, stvorila se mogućnost da se jedno starije vozilo obezbijedi za korisnike doma penzionera koji do sada nisu imali adekvatan transport do zdravstvenih ustanova.
Sanitetsko vozilo odmah je stavljeno u upotrebu. Trenutno dom penzionera broji 206 korisnika koji su smješteni u dvije kategorije.
(TIP/Izvor: RTV7)







500 ljudi je umrlo..1000 osoba su dizale kredite da bi iznajmili stan u Sa Ze.mostaru itd...ponosni smo Na drzavu Bih....tuzilastvo…