Izložba “Tuzlanske vizure” autora Samira Sufija

21.11.2023 12:25
 

Izložba slika pod nazivom “Tuzlanske vizure” autora Samira Sufija, će biti organizovana povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine (25. novembra). Izložba će biti otvorena u četvrtak, 23.11.2023.godine u 19.00 sati u Kući i ateljeu Ismeta Mujezinovića Tuzla.

Samir Sufi je rođen u Tuzli, 1971.godine. Završio je Akademiju likovnih umjetnosti u Sarajevu gdje je i magistrirao, 2016.godine, na predmetu unikatno oblikovanje. Izlagao je na preko pedeset kolektivnih izložbi u zemlji i inostranstvu iz oblasti likovne umjetnosti, produkt dizajna te unikatnog oblikovanja. Dobitnik je Zlatne značke Univerziteta u Sarajevu. Održao je osam samostalnih izložbi u BiH i inostranstvu. Član je Udruženja likovnih umjetnika Bosne i Hercegovine (ULUBiH). Živi i radi u Tuzli.

Ulaz na izložbu je slobodan.

(TIP)

Morate biti prijavljeni kako bi mogli komentarisati Prijava

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.