Snijeg na Vlašiću

U Bosni i Hercegovini je u nedjelju pao prvi snijeg ove sezone i to na planini Vlašić.
Snimak je podijeljen na stranici BHmeteo.
Meteorolozi su, nakon niza ljetnih dana, najavili promjenu vremena, te su oblaci, kiša i osjetno hladniji zrak zahvatili veći dio krajeva u Bosni i Hercegovini.
(TIP/Izvor: Srna/Foto: BHmeteo)







500 ljudi je umrlo..1000 osoba su dizale kredite da bi iznajmili stan u Sa Ze.mostaru itd...ponosni smo Na drzavu Bih....tuzilastvo…