Sloboda i Željezničar na Tušnju podijelili bodove

FK Sloboda i FK Željezničar podijelili su bodova na izuzetno teškom i blatnjavom terenu stadiona Tušanj.Željezničar je prvio stigao u vodstvo protiv Slobode u Tuzli, igrala se 31. minuta kada je Vedran Vrhovac pogodio mrežu Semira Bukvića. Jedanaest minuta kasnije poravnanje timu iz Rudarske 2 svojom trećim golom u sezoni donio je napadač Mirsad Ramić.

U drugom poluvremenu loš teren nije dozvolio previše dobre igre, te se rezultat nije mijenjao i ostalo je 1-1. Tuzlacima mi je ovo bio deveti remi u 18 utakmica i ekipa Mladena Žižovića ima najviše neriješenih rezultata u ligi i nalazi se na petoj poziciji sa 24 boda. S druge strane ekipa Tomislava Ivkovića upisala je osmi remi sezone i trenutno je sedma ekipa nacionalnog prvenstva. Sloboda u narednoj utakmici gostuje Borcu, dok će Željo na Grbavici dočekati Široki.

(TIP/Izvor: N1/Foto: sportsport.ba/M. Šljivak)