Poginuo radnik na gradilištu autoceste kod Sarajeva

Na gradilištu Koridora Vc u Sarajevu danas je poginuo radnik, potvrđeno iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, javlja Anadolu Agency (AA).
“Tužilac na licu mjesta rukovodi uviđajnim radnjama”, rekli su iz Operativnog centra.
O slučaju je u 13,35 časova obaviještena Šesta policijska uprava, Policijska stanica Hadžići.
(TIP/Izvor: Anadolija/Foto: Shutterstock)







Željko, može kolko hoće al ne mere, dokle hoće.. evo ti jedan gasni rafal, kao i za malobrojne... Hahahaaaaa