Srbijanski teniser Novak Đoković osvojio je završni Masters u Torinu i tako stigao do 98 titule u karijeri.
Đoković je u finalu bio bolji od mladog Italijana Jannika Sinnera koga je pobijedio sa 2:0 u setovima (6:3, 6:3).
Srbijanskom teniseru ovo je rekordna sedma titula na turniru najboljih u sezoni.
Novak Đoković je pobjedom protiv Sinnera stigao do 98 titule i ispred njega su samo Roger Federer sa 103 i Jimmy Connors sa 109.
Đoković je u karijeri osvojio 24 Grand Slam titule.
(TIP/Izvor: federalna.ba)
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.
Morate biti prijavljeni kako bi mogli komentarisati Prijava