Zijad Rifatbegovic
 

Sa Tuzlanskog aerodroma krajem marta letovi i za Beč, Vaxjo i Stockholm

23.02.2020 10:35
 

Sa Aerodroma Tuzla građanima je trenutno na raspolaganju 12 linija, a s početkom ljetnog reda letenja, krajem marta, taj broj će biti povećan na 15 linija. Početkom juna počinju i turistički charter letovi za Antaliju, kazali su Feni sa Međunarodnog aerodroma Tuzla.

Sa Tuzlanskog aerodroma trenutno se saobraća na dvanaest redovnih linija.

Destinacije su: Dortmund, Cologne, Friedrichshafen, Berlin Schonefeld, Baden – Baden, Memmingen i Frankfurt Hahn (Njemačka), Billund (Danska), Eindhoven (Nizozemska), Basel Mulhouse (Francuska) te Gothenburg i Malmo (Švedska).

Sa početkom ljetnog reda letenja, tačnije od 29. marta počinju redovni letovi za: Beč (Austrija) te Vaxjo i Stockholm (Švedska), potvrdila je Feni rukovodilac Sektora saobraćaja i usluga u zračnom prometu Aerodroma Tuzla Edina Šišić.

U prvoj polovini juna pa do druge polovine septembra 2020. godine, sa aerodroma Tuzla, počinju i turistički čarter letovi za Antaliju, utorkom i petkom, naglasila je Šišić.

(TIP/Fena)

Morate biti prijavljeni kako bi mogli komentarisati Prijava

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.