Foto: Red-rad-disciplina i njegovanje ljudskih vrijednosti u Ekonomsko-hemijskoj školi Lukavac

10.01.2019 13:19
 

Pedagoški zavod Tuzlanskog kantona Tuzla objavio je preliminarne rezultate vrednovanja rada osnovnih i srednjih škola Tuzlanskog kantona u školskoj 2017/18. godini.Prema objavljenim rang listama ponovo prvo mjesto osvojila je Behram-begova medresa Tuzla sa (6325) bodova. Druga je MSŠ Gradačac (6262) a reća MSŠ Gračanica (5142).

Nakon obavljenog vrednovanja srednjih škola na području Tuzlanskog kantona od strane Pedagoškog zavoda TK za školsku 2017/18. godinu na području Općine Lukavac rezultatima mogu biti najviše zadovoljni u JU Mješovita srednja Ekonomsko-hemijska škola. Od svih srednjih škola sa ovog područja najbolje je plasirana upravo Ekonomsko-hemijska škola Lukavac koja je zauzela visoko 10 mjesto u vrednovanju svih mješovitih srednjih škola na cjelokupnom području TK-a.

˝Za ovakav ostvaren rezultat najviše su zaslužni uposlenici ove škole ali i učenici koji svojim predanim radom kako u nastavnom tako i u vannastavnom procesu doprinose da ova škola iz godine u godinu bilježi sve zapaženije rezultate na svim poljima. Posebno nas raduje činjenica da je za ostvareni rezultat zaslužan i veliki broj humanitarnih akcija kojima se kod naših učenika razvija i njeguje humanost, empatija, solidarnost i altruizam koje smatramo najznačajnijim, a danas pomalo i zaboravljenim ljudskim vrijednostima u našem društvu˝ saopštili  su iz Ekonomsko – hemijske škole u Lukavcu.

(TIP)

 

[Otvori sve članke iz ove rubrike]

Najnovije iz rubrike!

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.