Pobjeda Sarajeva nad Tuzla Cityjem

16.09.2018 08:25
FNA_86003

Nogometaši Sarajeva pobijedili su na Koševu ekipu Tuzla Cityja sa 2:0, u susretu devetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.Sarajevo je došlo do pete pobjede u sezoni kojom je preuzelo lidersku poziciju na tabeli, s bodom prednosti nad Željezničarom koji susret devetog kola igra sutra.

Domaći su dominirali toom cijelog meča, ali je susret je odlučen u drugom poluvremenu kada su postignuta oba gola. Sarajevo je povelo u 63. minuti golom Hebibovića, a konačan rezultat postavio je Handžić u 78. minuti.Sarajevo je moglo ostvariti i ubjedljiviju pobjedu, ali je na golu Tuzle dobru partiju pružio Nevres Felzić, koji je u 37. minuti odbranio penal Velkoskom.