Video/Edin Jahić: Tuzla je u ekspanziji turizima

13.09.2018 08:46
 

Tuzla je u ekspanziji turizima. Od početka godine pa do danas, naš grad je posjetilo 19.000 registrovanih turista a zabilježeno je 34.000 registrovanih noćenja. Najviše turista dolazi iz zemalja regiona ali i mnogih evropskih zemalja kao što su Njemačka, Holandija, Mađarska, kazao je Edin Jahić, direktor Turističke zajednice grada Tuzla gostujući u Otvorenom programu Radija 7 Tuzla.

Jahić je istakao da moramo svi zajedno djelovati ako želimo unaprijediti život i turističku ponudu grada, a što će za rezultat imati sve veći broj gostiju koji dolaze u naš grad tokom cijele godine i troše svoj novac ovdje, a ne negdje drugdje.

Vezano: Intervju/Edin Jahić: ‘Tuzla je jedna od najboljih ljetnih turističkih destinacija u BiH’

Opširnije u video prilogu RTv7:

(TIP)

[Otvori sve članke iz ove rubrike]

Najnovije iz rubrike!

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne stavove Tip.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Zadržavamo pravo na provedbu cenzure ili potpuno brisanje komentara bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara, naš portal nije dužan pravovremeno obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Čitatelji registrovani u sistemu za komentare prethodne platforme mogu se registrovati ili prijaviti putem DISQUS, Facebook, Twitter ili Google+ korisničkih računa, koristeći novi, gore predstavljeni obrazac.