Pobjeda Reala u MA?nchenu

26.04.2018 06:56
timthumb

NogometaA?i Reala pobijedili su u MA?nchenu ekipu Bayerna sa 2:1, u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka.

U dinamiA?noj iA�obostrano otvorenoj igri gostujuA�i nogometaA?i uspjeli su realizirati svoje prilike i doA�i nadomak plasmana u finale Lige prvaka. Bavarci su takoA�er imali nekoliko dobrih prilika preko Riberyja i Lewandowskog, ali napadaA?i tog tima u odluA?ujuA�im trenucima nisu najbolje reagirali.

Bayern je poveo uA�28. minuti golomA�Joshue Kimmicha. IzjednaA?io jeA�Marcelo u 44., a pobjedu branitelju naslova donio jeA�Marco Asensio u 57. minuti.

Bayern je do kraja pokuA?avao doA�i do izjednaA?enja, ali uprkos nekoliko dobrih prilika njemaA?ki tim nije mogao do drugog pogotka.

buy periactin weight gain pills, dapoxetine online Real je takoA�er mogao i do ubjedljivije pobjede, ali Benzema nije iskoristio izglednu priliku,A�dok je pogodak Ronalda poniA?ten zbog igranja rukom.

Uzvratni susret na rasporedu je naredni utorak u Madridu.

Prvi polufinalni meA? Lige prvaka odigran je sinoA� u Liverpoolu gdje je istoimeni tim pobijedio Romu sa 5:2.

(TIP/Fena/Foto: Reuters)