Heynckes: Sve smo im poklonili, Zidane: Sjetite se Juventusa…

26.04.2018 08:34
GettyImages-951195478

Real je u srijedu naveA?er u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka pobijedio Bayern u MA?nchenu 2:1 i napravio veliki korak prema treA�em uzastopnom finalu.Real nije igrao dobro. Bayern je bio bolji cijelu utakmicu, imao je nekoliko odliA?nih prilika, no Bavarci su potpuno zakazali pred golom. A takve pogreA?ke Real neumoljivo kaA?njava. Bayern je poveo u 28. minuti golom Kimmicha. Gol za 1:1 primili su nakon jako loA?e reakcije svoje obrane, a Real je do pobjede doA?ao nakon A?to je Rafinha na centru dodao loptu u noge Asensiju koji je iz kontre zabio za 2:1.

doxycycline over the counter, Zoloft withoutprescription

“Ne znam kad smo zadnji put stvorili toliko A?ansi, a nismo zabili golove. Jednostavno ih nismo znali iskoristiti, a Real je sve kaznio. Poklonili smo im dva gola i sad imaju jako veliku prednost u uzvratu. Mislim da nismo zasluA?ili izgubiti”, kratko je nakon utakmice rekao Bayernov trener Jupp Heynckes i dodao da joA? ne zna koliko su ozbilje ozljede Robbena i Boatenga koji su morali izaA�i u prvom poluvremenu.

Zinedine Zidane je, jasno, bio puno sretniji, ali je upozorio na moguA�e opuA?tanje.”NiA?ta joA? nije gotovo. Sjetite se utakmice protiv Juventusa. U ovom natjecanju ne moA?ete reA�i da je neA?to rijeA?eno nakon prve utakmice. MuA?ili smo se u otvaranju utakmice. Nismo uspijevali iznijeti loptu, ali u nastavku smo bili bolji. Nismo puno imali loptu u nogama, ali smo je maksimalno dobro iskoristili. Nije lako pobijediti u MA?nchenu, to svi znaju. Zato moramo biti sretni s ovim rezultatom, ali moramo i moA?emo igrati puno bolje”; rekao je Francuz.

Bayern je gol zabio nakon pomutnje u Realovoj obrani, a akcija je kulminirala oA?ajnom Navasovom reakcijom koji je gol primio u prvi kut.”Cijela momA?ad je pogrijeA?ila kod toga gola tako da ne bih krivio Keylora. Uostalom, u drugom poluvremenu je imao dvije, tri straA?ne obrane”, dodao je Zizou.

(TIP/Izvor: Index.hr/Foto:A�Getty Images/Guliver Image)